




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Xigmatek Sirocon III (EN45891) Tower
Материнська плата: Gigabyte B460M Gaming HD
Процесор: Intel Core i5-10400F (6 (12) ядер по 2.9 - 4.3 GHz) (BX8070110400F); Cache Memory 12 MB
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4 (2х8G/3000) Team T-Force Zeus Red (TTZD416G3000HC16CDC01)
Постійна пам'ять: 512 GB SSD M.2 NVMe Kingston NV1 M.2 2280 PCIe Gen3.0 x4 3D TLC (SNVS/500G)
Графіка: Palit RTX 3060, 12 GB GDDR6, 192-bit (NE63060T19K9-190AD)
Порти: 5x USB 3.0, 4x USB 2.0, 1x LAN (RJ-45), 2x PS/2, 5x Audio Ports, 1x HDMI, 3x DP
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 700W
Стан: новий
Охолодження: ID-Cooling SE-214
| Підключення і зв'язок | |
|---|---|
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, PS/2, Ethernet, DisplayPort, USB, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 5 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | GeForce RTX 3060 |
| Об`єм відеопам'яті | 12000 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i5-10400F |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2900 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | Xigmatek Sirocon |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Жорсткий диск | 512 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 6 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель дискретної відеокарти | Palit RTX 3060 Dual OC |
| Модель системного блока | Xigmatek Sirocon III (EN45891) Tower |
| Назва | Новий ігровий ПК Xigmatek Sirocon III (EN45891) Tower / Intel Core i5-10400F (6 (12) ядер по 2.9 — 4.3 GHz) / 16 GB DDR4 / 512 GB SSD / Palit RTX 3060 Dual OC, 12 GB GDDR6, 192-bit / Gigabyte B460M Gaming HD / ID-Cooling SE-214oling SE-214 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 12 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сікет процесора | LGA1200 |
| Стан товару | Нове |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.9 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блока | Tower |
- Ціна: 34 620 ₴



