


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Azza Elise 140 ARGB Tower
Материнська плата: Asus Tuf Gaming Z690-Plus
Процесор: Intel Core i5-12400F (6 ядер по 2.5 - 4.4 GHz), 18 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 1000 GB SSD M.2 NVMe + 1000 GB HDD
Графіка: дискретна nVidia GeForce RTX 3070, 8 GB GDDR6, 256-bit
Порти: 8x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x DVI, 1x HDMI, 3x DisplayPort, 7x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 650W
Стан: новий
Встановлено SSD NEW формату M.2 на 1000 GB та HDD NEW на 1000 GB
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AZZA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | USB, Ethernet, DVI, HDMI, DisplayPort, USB Type-C, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 8 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | RTX 3070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12400F |
| Об'єм кешу L3 | 18 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Модель системного блока | Azza Elise 140 ARGB Tower |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Інше | Установлен SSD NEW формата M.2 на 1000 GB и HDD NEW на 1000 GB |
| Кількість ядер ЦП | 6 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 3070 |
| Назва | Складка під замовлення: новий ігровий ПК Azza Elise 140 ARGB Tower / Intel Core i5-12400F (6 ядер по 2.5 — 4.4 GHz) / 16 GB DDR4 / 1000 GB SSD M.2 + 1000 GB HDD / nVidia GeForce RTX 3070, 8 GB GDDR6, 256-bit / 650W |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 18 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сікет процесора | LGA1700 |
| Стан товару | Новий |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.5 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блока | Tower |
- Ціна: 54 788 ₴