




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Gamemax Optical Tower
Процесор: Intel Core i5-11400F (6 (12) ядер по 2.6 - 4.4 GHz), 12 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 32 GB DDR4
Постійна пам'ять: 1000 GB SSD M.2 NVMe + 2000 GB HDD
Графіка: дискретна nVidia GeForce RTX 3060, 12 GB GDDR6, 192-bit
Порти: 6x USB 2.0, 3x USB 3.0, 1x HDMI, 3x DisplayPort, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 750W
Стан: новий корпус
Є можливість замінити корпус
Встановлено SSD формату M.2 на 1000 GB, також HDD на 2000 GB
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i5-11400F |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12000 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | GameMax |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Інше | Встановлено SSD формату M.2 на 1000 GB, також HDD на 2000 GB |
| Жорсткий диск (Gb) | 1000 SSD + 2000 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 6 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 3060 |
| Модель товару | Gamemax Optical Tower |
| Назва | Збірку під замовлення: новий ігровий ПК Gamemax Optical Tower / Intel Core i5-11400F (6 (12) ядер по 2.6 - 4.4 GHz) / 32 GB DDR4 / 1000 GB SSD M.2 + 2000 GB HDD / nVidia GeForce RTX 3060, 12 GB GDDR6, 192-bit / 750W |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 32 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 12 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сікет процесора | LGA1200 |
| Стан товару | Новий |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.6 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блока | Tower |
- Ціна: 40 620 ₴

