



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: HP Z220 Workstation Tower
Материнська плата: Intel C216 Chipset
Процесор: Intel Xeon E3-1245 v2 (4 (8) ядра по 3.4 - 3.8 GHz), 8 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 240 GB SSD
Графіка: дискретна AMD Radeon HD 5750, 1 GB GDDR5, 128-bit
Порти: 5x USB 2.0, 4x USB 3.0, 1x VGA, 1x DVI, 1x HDMI, 2x PS/2, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Оптичний привід: так
Блок живлення: 400W
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Встановлено SSD на 240 GB
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Xeon E3-1245 v2 |
| Тип процесора | Xeon |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 1000 MB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon HD 5750 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інше | Встановлено SSD на 240 GB |
| Жорсткий диск (Gb) | 240 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon HD 5750 |
| Модель товару | HP Z220 Workstation Tower |
| Назва | Комп'ютер HP Z220 Workstation Tower / Intel Xeon E3-1245 v2 (4 (8) ядра по 3.4 - 3.8 GHz) / 16 GB DDR3 / 240 GB SSD / AMD Radeon HD 5750, 1 GB GDDR5, 128-bit / HDMI / DVD-ROM |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Так (+15%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 8 |
| Серія процесора | Intel Xeon |
| Сікет процесора | LGA1155 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.4 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блока | Tower |
- Ціна: 8 411 ₴