




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: HP EliteDesk 705 G2 USFF
Материнська плата: AMD A78 Chipset
Процесор: AMD Pro A8-8600B (4 ядра по 1.6 - 3.0 GHz), 2 MB Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 128 GB SSD
Графіка: інтегрована AMD Radeon R6 Graphics (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 2x USB 2.0, 4x USB 3.0, 1x VGA, 2x DisplayPort, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 65W зовнішній
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Блок живлення у комплекті
Встановлено SSD на 128 GB
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Pro A8-8600B |
| Тип процесора | A8 |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інше | Встановлено SSD на 128 GB |
| Жорсткий диск (Gb) | 128 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель товару | HP EliteDesk 705 G2 USFF |
| Назва | Неттоп HP EliteDesk 705 G2 USFF / AMD Pro A8-8600B (4 ядра по 1.6 - 3.0 GHz) / 16 GB DDR3 / 128 GB SSD / AMD Radeon R6 Graphics / VGA / DisplayPort |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 2 |
| Серія процесора | AMD A8 |
| Сікет процесора | FP4 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 1.6 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блока | USFF (Ultra small) |
- Ціна: 5 437 ₴
