



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Материнська плата: H510
Процесор: Intel Core i3-10100F (4 (8) ядра по 3.6 - 4.3 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4, 3200 Mhz
Постійна пам'ять: 240 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia GeForce GTX 1650, 4 GB GDDR5, 128-bit
Порти: USB 3.0, Ethernet, Audio, DVI, HDMI, DisplayPort
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 500W
Стан: новий
Додатково: наявність корпусів може відрізнятися
Усі комплектуючі нові
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники, DVI, DisplayPort, Ethernet, USB |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | GeForce GTX 1650 |
| Об`єм відеопам'яті | 4096 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i3-10100F |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 мес. |
| Жорсткий диск | 240 SSD |
| Модель системного блока | Tower |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інше | 900115 |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 1650 |
| Назва | Новий ігровий ПК Tower/Intel Core i3-10100F (4 (8) ядра по 3.6 — 4.3 GHz) / 8 GB DDR4 / 240 GB SSD / nVidia GeForce GTX 1650, 4 GB GDDR5, 128-bit / 500 W |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 6 |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Сікет процесора | LGA1200 |
| Стан товару | Новий |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.6 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блока | Tower |
- Ціна: 19 999 ₴