




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: HP OMEN 2H4A2AVT#ABA-0028 Tower
Процесор: Intel Core i7-10700K (8 (16) ядер по 3.8 - 5.1 GHz), 16 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia GeForce RTX 3090, 24 GB GDDR6X, 384-bit
Порти: 4x USB 3.1, 4x USB 2.0, 1x USB Type-C, 1x HDMI, 3x DP, 1x LAN (RJ-45), 5x Audio
Блок живлення: 750W
Додатково: система водяного охолодження процесора
Стан: новий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i7-10700K |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 24000 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6X |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 8 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 3090 |
| Модель товару | HP OMEN 2H4A2AVT#ABA-0028 Tower |
| Назва | Новий ігровий ПК HP OMEN 2H4A2AVT#ABA-0028 Tower / Intel Core i7-10700K (8 (16) ядер по 3.8 - 5.1 GHz) / 16 GB DDR4 / 512 GB SSD / nVidia GeForce RTX 3090, 24 GB GDDR6X, 384-bit / 750W / Win 10 Home |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Операційна система | Win10 Home |
| Попередньо встановлена ОС | Win10 Home |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 16 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Сікет процесора | LGA1200 |
| Стан товару | Новий |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.8 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блока | Tower |
- Ціна: 54 030 ₴
