




Новий ультрабук Microsoft Surface Laptop 5 з екраном 13.5" (2256x1504) IPS Touch на базі 10-ядерного процесора Intel Core i5-1245U та оперативною пам'яттю 8 GB DDR5 для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без комітету
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Microsoft Surface Laptop 5
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 13.5" (2256x1504) IPS Touch
Процесор: Intel Core i5-1245U (10 (12) ядер по 3.3 — 4.4 GHz), 12 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR5
Постійна пам'ять: 256 GB SSD M.2 NVMe
Графика: інтегрована Intel Iris Xe Graphics
Веб-камера: є
Порти: 1x USB Type-C, 1x USB 3.1, 1x Surface Connect port, 1x Audio
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 1.29 кг
Стан: новий
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-1245U
Тестування процесора: Intel Core i5-1245U
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.29 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.5 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1245U |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | износ 0% |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 13 |
| Жорсткий диск (Gb) | 256 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 10 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1004 Мбіт/с |
| Модель ноутбука | Microsoft Surface Laptop 5 |
| Назва | Новий ультрабук Microsoft Surface Laptop 5 / 13.5" (2256x1504) IPS Touch / Intel Core i5-1245U (10 (12) ядер по 3.3 — 4.4 GHz) / 8 GB DDR5 / 256 GB SSD M.2 / Intel Iris Xe Graphics / WebCam 11 Pro |
| Об'єм відеопам'яті | 1.792 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 12 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Стан товару | Новий |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.3 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 29 890 ₴



