




Ігровий ноутбук Б-клас Lenovo ThinkPad E560 з екраном 15.6" (1920х1080) IPS на базі процесора Intel Core i7-6500U та AMD Radeon R7 M370 2 GB для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
ХарактеристикМодель: Lenovo ThinkPad E560
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) IPS матовий
Процесор: Intel Core i7-6500U (2(4) ядра по 2.5 - 3.1 GHz); Cache Memory 4 MB
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графіка: дискретна AMD Radeon R7 M370, 2 GB GDDR5, 128-bit
Веб-камера: нема
Порти: 3x USB 2.0, 1x LAN (RJ-45), 1x HDMI, 1x VGA, 1x Audio Port Combo, 1x Card Reader (SD, SDHC, SDXC)
Батарея: не менше 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження (знос батареї 5%)
Вага: 2.3 кг
Стан: клас Б (є потертості та подряпини на верхній кришці, засвіт на матриці)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Є потертості та подряпини на верхній кришці, засвіт на матриці (див. фото)
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-6500U
Тестування процесора: Intel Core i7-6500U
Специфікація відеокарти: AMD Radeon R7 M370
Тестування відеокарти: AMD Radeon R7 M370
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Ні |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, VGA (D-sub), Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital XC, Secure Digital HC |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Radeon Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i7-6500U |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 256 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon R7 M370 |
| Модель товару | Lenovo ThinkPad E560 |
| Назва | Ігровий ноутбук Б-клас Lenovo ThinkPad E560 / 15.6" (1920x1080) IPS / Intel Core i7-6500U (2 (4) ядра по 2.5 - 3.1 GHz) / 8 GB DDR3 / 256 GB SSD / AMD Radeon R7 M370, 2 GB GDDR5, 128-bit |
| Об'єм відеопам'яті | 2048 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8192 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 4 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.5 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 12 262 ₴




