




Модель: Acer Aspire V3-772G
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17.3" (1920x1080) TN
Процесор: Intel Core i7-4702MQ (4 (8) ядра по 2.2 - 3.2 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3 (4x 4 GB) 1600 MHz Kingston, можна розширити до 32 GB
Постійна пам'ять: 60 GB SSD Toshiba + 512 GB SSD Apacer (нова комплектуюча) + 1000 GB HDD WDC
Графіка: дискретна nVidia GeForce GT 750M, 2 GB GDDR5, 128-bit
Веб-камера: так
Порти: 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x VGA, 1x HDMI, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: до 1.5 годин в режимі перегляду YouTube
Вага: 2.35 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Оригінальний блок живлення LiteON у комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.35 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVidia GeForce GT 750M |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT TN |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-4702MQ |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | До 1.5 годин в режимі перегляду YouTube |
| Час роботи АКБ | 30 - 90 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 17 |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD + 1000 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GT 750M |
| Модель товару | Acer Aspire V3-772G |
| Назва | Ноутбук Acer Aspire V3-772G / 17.3" (1920x1080) TN / Intel Core i7-4702MQ (4 (8) ядра по 2.2 — 3.2 GHz) / 16 GB DDR3 / 60 GB SSD + 512 GB SSD + 1000 GB HDD / nVidia GeForce GT 750, 2 GB GDR5, 128-bam / DVD-ROM |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 6 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.2 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 8 096 ₴


