




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Lenovo ThinkPad T520
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) TN, матовий
Процесор: Intel Core i7-2670QM (4 (8) ядра по 2.2 - 3.1 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 500 GB HDD
Графіка: дискретна nVidia NVS 4200M, 1 GB GDDR3, 64-bit
Веб-камера: так
Порти: 2x USB 2.0, 1x USB/eSATA, 1x VGA, 1x DisplayPort, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: до 2 годин у режимі перегляду відео
Вага: 2.52 кг
Стан: б/в (клас Б: засвіти матриці екрана; потертості по корпусу)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | HDD |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, DisplayPort, eSATA, VGA (D-sub) |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.52 кг |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA NVS 4200M |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-2670QM |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Тактова частота | 2.1 ГГц – 2.5 ГГц |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | До 2 годин у режимі перегляду відео |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 500 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia NVS 4200M |
| Модель товару | Lenovo ThinkPad T520 |
| Назва | Ноутбук Б-клас Lenovo ThinkPad T520 / 15.6" (1920x1080) TN / Intel Core i7-2670QM (4 (8) ядра по 2.2 — 3.1 GHz) / 8 GB DDR3 / 500 GB HDD / nVidia NVS 4200M, 1 GB GDDR3, 64-bit WebCam / DVD-ROM Windows 10 Pro |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Операційна система | Windows 10 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.2 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 6 796 ₴


