




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Asus Vento A8 Tower
Материнська плата: Gigabyte GA-P55-UD3L
Процесор: Intel Core i5-760 (4 ядра по 2.8 - 3.33 GHz), 8 MB Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 320 GB HDD
Графіка: дискретна AMD Radeon R5 230, 1 GB DDR3, 64-bit
Порти: 10x USB 2.0, 1x HDMI, 1x DVI, 1x VGA, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x PS/2, 1x COM-порт, 1x LPT
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 450W
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, LPT, USB, COM-порт, VGA (D-sub), HDMI, PS/2, Ethernet, DVI |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 10 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | Radeon Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-760 |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Жорсткий диск (Gb) | 320 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon R5 230 |
| Модель товару | Asus Vento A8 Tower |
| Назва | ПК Asus Vento A8 Tower / Intel Core i5-760 (4 ядра по 2.8 — 3.33 GHz) / 8 GB DDR3 / 320 GB HDD / AMD Radeon R5 230, 1 GB DDR3, 64-bit / 450 W |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 8 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сікет процесора | LGA1156 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.8 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блока | Tower |
- Ціна: 3 721 ₴