




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Dell OptiPlex 5480
Материнська плата: Intel Q470 Chipset
Процесор: Intel Core i5-10500 (6 (12) ядер по 3.1 - 4.5 GHz), 12 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel UHD Graphics 630 (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x DisplayPort, 1x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: так
Веб-камера: так, 2.0 MP
Тип матриці: широкоформатна, матова, IPS
Діагональ: 24"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1920x1080
Вбудовані колонки: так, 2x 4W
Вага: 5.85 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Сенсорний екран
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість потоків процесора | 12 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | USB, Аудіо вихід/Навушники, DisplayPort, Ethernet |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 630 |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Типорозмір | Desktop |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i5-10500 |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 24 |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 6 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель товару | Dell OptiPlex 5480 |
| Монітор | 24" (1920x1080) IPS Touch |
| Назва | Моноблок Dell OptiPlex 5480/24" (1920x1080) IPS Touch / Intel Core i5-10500 (6 (12) ядер по 3.1 — 4.5 GHz) / 16 GB DDR4 / 512 GB SSD / Intel UHD Graphics 630 / WebCam / 2x W / DVD-ROM |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 12 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сікет процесора | LGA1200 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.1 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блока | Моноблок |
- Ціна: 21 499 ₴


