

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Qube QB27A Tower
Материнська плата: Gigabyte GA-A320M S2H
Процесор: AMD Ryzen 5 1600 (6 (12) ядер по 3.2 - 3.6 GHz), 16 MB Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4 (2x 8 GB)
Постійна пам'ять: 250 GB SSD 2.5: + 500 GB HDD
Графіка: дискретна AMD Radeon RX 570, 8 GB GDDR5, 256-bit
Порти: 4x USB 2.0, 4x USB 3.0, 1x DVI, 1x HDMI, 3x DisplayPort, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 550W be quiet! Power 10
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Встановлено SSD на 250 GB
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 570 |
| Об`єм відеопам'яті | 8000 MB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 1600 |
| Частота процесора | 3200 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 250 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Qube Hardware Solutions |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Жорсткий диск (Gb) | 250 SSD + 500 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 6 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon RX 570 |
| Модель товару | Qube QB27A Tower |
| Назва | Ігровий ПК Qube QB27A Tower / AMD Ryzen 5 1600 (6 (12) ядер по 3.2 - 3.6 GHz) / 16 GB DDR4 / 250 GB SSD + 500 GB HDD / AMD Radeon RX 570, 8 GB GDDR5, 256-bit / 550W |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 16 |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сікет процесора | AM4 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.2 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Форм-фактор системного блока | Tower |
- Ціна: 15 496 ₴