




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Dell Latitude 5491
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 14" (1920x1080) IPS
Процесор: Intel Core i5-8400H (4 (8) ядра по 2.5 – 4.2 GHz), 8 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4 (2x 4 GB)
Постійна пам'ять: 256 GB SSD M.2 NVMe
Графіка: дискретна nVidia GeForce MX130, 2 GB GDDR5, 64-bit
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 3.1, 1x USB Type-C, 1x VGA, 1x HDMI, 1x Audio, 1x LAN (RJ-45), 2x Card Reader
Батарея: не менше 2 годин у режимі звичайного навантаження.
Вага: 1.65 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.65 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Nvidia MX130 |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-8400H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 14 |
| Жорсткий диск (Gb) | 256 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce MX130 |
| Модель товару | Dell Latitude 5491 |
| Назва | Ноутбук Dell Latitude 5491 / 14" (1920x1080) IPS / Intel Core i5-8400H (4 (8) ядра по 2.5 - 4.2 GHz) / 8 GB DDR4 / 256 GB SSD M.2 / nVidia GeForce MX130, 2 GB GDDR5, 64-bit / WebCam |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 8 |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.5 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 12 006 ₴

