




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Corsair Voyager A1600
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 16" (2560x1600) IPS, 240Hz
Процесор: AMD Ryzen 9 6900HS (8 (16) ядер по 3.3 - 4.9 GHz), 16 MB Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR5
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графіка: дискретна AMD Radeon RX 6800M, 12 GB GDDR6, 192-bit
Веб-камера: є
Порти: 1x USB 3.2, 3x Type-C, 1x Audio
Батарея: до 3 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.4 кг
Додатково: клавіатура з підсвіткою (RGB)
Стан: б/в (клас А: Open Box (як новий))
Комплектація: повний рідний комплект
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 6800M |
| Об`єм відеопам'яті | 12 GB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 6900HS |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Частота процесора | 3300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 16 |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 8 |
| Максимальна роздільна здатність | 2560x1600 |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon RX 6800M |
| Модель товару | Corsair Voyager A1600 |
| Назва | Ігровий ноутбук Corsair Voyager A1600 / 16" (2560x1600) IPS / AMD Ryzen 9 6900HS (8 (16) ядер по 3.3 - 4.9 GHz) / 16 GB DDR5 / 512 GB SSD / AMD Radeon RX 6800M, 12 GB GDDR6, 192-bit / WebCam |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 16 |
| Серія процесора | AMD Ryzen 9 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.3 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 46 438 ₴


