




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: HP Omen 17-cm2047nr
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17.3" (2560x1440) IPS, 165Hz
Процесор: Intel Core i7-13700HX (16 (24) ядер по 2.1 - 5.0 GHz), 30 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR5
Постійна пам'ять: 240 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia GeForce RTX 4070, 8 GB GDDR6, 128-bit
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x HDMI, 1x MiniDP, 1x Audio, LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: не менше 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 2.78 кг
Додатково: клавіатура з підсвіткою (RGB)
Стан: б/в (клас Б: подряпини та потертості (див. фото)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.78 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1440 |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13700HX |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Pol |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 17 |
| Жорсткий диск (Gb) | 240 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 16 |
| Максимальна роздільна здатність | 2560x1440 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 4070 |
| Модель товару | HP Omen 17-cm2047nr |
| Назва | Ігровий ноутбук Б-клас HP Omen 17-cm2047nr / 17.3" (2560x1440) IPS / Intel Core i7-13700HX (16 (24) ядер по 2.1 - 5.0 GHz) / 16 GB DDR5 / 240 GB SSD / nVidia GeForce RTX 4070, 8 GB GDDR6, 128-bit / WebCam |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 30 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.1 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 55 750 ₴



