



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: First Player Color ATX NEW
Процесор: Intel Core i7-4790 (4 (8) ядер по 3.60 - 4.00 GHz), 8 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3 NEW
Постійна пам'ять: 120 GB SSD NEW + 1 TB HDD
Графіка: дискретна nVidia GeForce GTX 1660 Super, 6 GB DDR6, 198-bit NEW; інтегрована Intel HD Graphics 4600 (до 1792 МБ с ОЗП)
Порти: 2x PS/2, DVI, HDMI, DisplayPort, 1x USB(TYPE-C), 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, Ethernet, 3x Audio
Блок живлення: 500W NEW
Стан: новий корпус
Додатково: система охолодження DeepCool Gammaxx 300 NEW
Використовуються нові комплектуючі: відеокарта, ОЗУ, SSD, блок живлення та корпус.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Виробник | Deepcool |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | nvidia geforce gtx 1660 |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-4790 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | 1stPlayer Technology |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Жорсткий диск (Gb) | 120 SSD + 1000 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 1660 |
| Модель товару | First Player Color ATX |
| Назва | Ігровий ПК First Player Color ATX NEW / Intel Core i7-4790 (4 (8) ядер по 3.60 - 4.00 GHz) / 16 GB DDR3 NEW / 120 GB SSD NEW + 1 TB HDD / nVidia GeForce GTX 1660 Super, 6 GB DDR6, 198-bit NEW / 500W NEW / DeepCool Gammaxx 300 NEW |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 8 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Сікет процесора | LGA1150 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.6 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блока | Tower |
- Ціна: 34 020 ₴