




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Deepcool Matrexx 40 3FS Tower
Материнська плата: MSI B560M Pro
Процесор: Intel Core i5-11400F (6 (12) ядер по 2.6 - 4.4 GHz), 12 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 32 GB DDR4
Постійна пам'ять: 256 GB SSD M.2 + 1000 GB HDD
Графіка: дискретна nVidia GeForce RTX 3050, 8 GB GDDR6, 128-bit
Порти: 3x USB 2.0, 5x USB 3.0, 1x PS/2, 5x Audio, 1x HDMI, 3x DisplayPort, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 700W
Стан: новий
Встановлено SSD NEW формату M.2 на 256 GB та HDD NEW 1000 GB HDD
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooler Master |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | DisplayPort, Аудіо вихід/Навушники, HDMI, Ethernet, USB |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 5 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i5-11400F |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8000 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Cooler Master |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 3050 |
| Інше | Встановлено SSD NEW формату M.2 на 256 GB та HDD NEW 1000 GB HDD |
| Жорсткий диск | 256 SSD + 1000 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 6 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 3050 |
| Модель системного блока | Deepcool Matrexx 40 3FS Tower |
| Назва | Новий ігровий ПК Deepcool Matrexx 40 3FS Tower / Intel Core i5-11400F (6 (12) ядер по 2.6 — 4.4 GHz) / 32 GB DDR4 / 256 GB SSD M.2 + 1000 GB HDD / nVidia GeForce RTX 3050, 8 GB GDDR6, 128-bit / HDMI / 700W |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 32 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 12 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сікет процесора | LGA1200 |
| Стан товару | Новий |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.6 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блока | Tower |
- Ціна: 40 163 ₴