

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Материнська плата: H510
Процесор: Intel Core i5-11400F (6 (12) ядер по 2.6 - 4.4 GHz), 12 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 500 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia GeForce GTX 1660 Ti, 6 GB GDDR6, 192-bit
Порти: USB 3.0, Ethernet, Audio, DVI, HDMI, DisplayPort
Блок живлення: 500W
Стан: б/в
Інше: комп'ютер має новий корпус
2 роки гарантії на ПК, 1 рік на блок живлення
Зовнішній вигляд корпусу може відрізнятись від представленого на фотографії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Ethernet, HDMI, DisplayPort, USB, DVI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1660Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 6000 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i5-11400F |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Типорозмір | Full-Tower |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | 2E |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Інше | 2 роки гарантії на ПК, 1 рік на БЖ |
| Жорсткий диск | 500 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 6 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 1660 TI |
| Назва | Ігровий ПК 2E Gaming Runa Tower / Intel Core i5-11400F (6 (12) ядер по 2.6 — 4.4 GHz) / 16 GB DDR4 / 500 GB SSD / nVidia GeForce GTX 1660 Ti, 6 GB GDDR6, 192-bit / 500W |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 12 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сікет процесора | LGA1200 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.6 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блока | Tower |
- Ціна: 27 310 ₴