




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: DarkFlash Aquarius Mesh Black Tower (нова комплектуюча)
Процесор: Intel Core i3-12100F (4 (8) ядра по 3.3 - 4.3 GHz), 12 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 500 GB SSD
Графіка: дискретна AMD Radeon RX 570, 8 GB GDDR5, 256-bit
Порти: 3x USB 3.2, 1x USB Type-C, 2x USB 2.0, 1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x DVI, 1x Audio, 1x Ethernet, 1x PS/2
Блок живлення: 750W
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Додатково: Комплект (клавіатура + миша) USB Cobra SK-101 (нова комплектуюча) у подарунок
| Підключення і зв'язок | |
|---|---|
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | USB Type-C, PS/2, Аудіо вихід/Навушники, HDMI, USB, DisplayPort, Ethernet, DVI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткова комплектація | Комп'ютерна миша, Клавіатура |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Виробник | NN |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | RX 5700 |
| Об`єм відеопам'яті | 8000 MB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i3-12100F |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 3300 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NN |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Інше | Новий корпус із підсвіткою |
| Жорсткий диск | 500 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon RX 570 |
| Модель системного блока | DarkFlash Aquarius Mesh Black Tower NEW |
| Назва | Ігровий ПК DarkFlash Aquarius Mesh Black Tower NEW / Intel Core i3-12100F (4 (8) ядра по 3.3 — 4.3 GHz) / 16 GB DDR4 / 500 GB SSD / AMD Radeon RX 570, 8 GB GDDR5, 256-bit / 750 W + комплект USB Cob SK-1 NEW |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Да (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 12 |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Сікет процесора | LGA1700 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.3 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блока | Tower |
- Ціна: 22 409 ₴
