

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: DTOP Office i34 Tower
Процесор: Intel Core i3-3240 (2 (4) ядра по 3.4 GHz), 3 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR3 (2x 2 GB)
Постійна пам'ять: 120 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 2500 (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 6x USB 2.0, Ethernet, Audio, VGA, DVI
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 400W
Стан: б/в
Інше: комп'ютер має новий корпус
Корпус може бути одним із вказаних на фото, залежить від наявності
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, DVI, Ethernet, USB, VGA (D-sub) |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i3-3240 |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 мес. |
| Жорсткий диск | 120 SSD |
| Модель системного блока | DTOP Office i34 Tower |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Назва | Новий комп'ютер DTOP Office i34 Tower / Intel Core i3-3240 (2 (4) ядра по 3.4 GHz) / 4 GB DDR3 / 120 GB SSD / Intel HD Graphics 2500 / 400 W / DVI |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 4 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 3 |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Сікет процесора | LGA1155 |
| Стан товару | Новий |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.4 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блока | Tower |
- Ціна: 6 294 ₴