




Системний блок
Модель: HP EliteDesk 800 G1 SFF
Процесор: Intel Core i3-4150 (2 (4) ядра по 3.5 GHz); Cache Memory 3
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 500 GB HDD
Графіка: Integrated Intel HD Graphics 4400, частота графічної системи 350 MHz - 1.15 GHz
Порти: 4x USB 3.0, 6x USB 2.0, 4x Audio Ports, LAN (RJ-45), Com Port, 2x PS / 2, 2x DP, VGA
Оптичний привід: немає
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Монітор
Модель: LG 20EN33SS-B
Тип матриці: TN
Діагональ: 19.5"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1600x900
Час відгуку: 5 мс
Яскравість матриці: 200 кд/м²
Контрастність дисплея: 1000:1
Кути огляду: 90° / 65°
Вбудовані колонки: немає
Вага: 2.2 кг
Порти: 1x VGA
Стан: клас Б (на матриці може бути присутня подряпинка чи засвіт)
Додатково: VESA 75x75
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 20 дюйм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i3-4150 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 3500 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Графічний чипсет | Intel HD Graphics 4400 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 20 |
| Жорсткий диск (Gb) | 500 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель товару | HP EliteDesk 800 G1 SFF |
| Монітор | LG Flatron 20EN33SS-B / 19.5" (1600x900) TN / VGA |
| Назва | Комплект ПК: HP EliteDesk 800 G1 SFF / Intel Core i3-4150 (2 (4) ядра по 3.5 GHz) / 8 GB DDR3 / 500 GB HDD / Intel HD Graphics 4400 + Монітор Б-клас LG Flatron 20EN33SS-B / 19.5" (1600x900) TN / VGA + Клавіатура та миша NEW + Кабелі |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 3 |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Сікет процесора | LGA1150 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.5 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блока | SFF (small) |
- Ціна: 6 428 ₴
