




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Dell G5 15 5587
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) IPS матовий
Процесор: Intel Core i5-8300H (4(8) ядра по 2.3 - 4.0 GHz); Cache Memory 8 MB
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 128 GB SSD+1000 GB HDD
Графіка: nVidia GeForce GTX 1060, 6 GB GDDR5, 129-bit
Веб-камера: є
Порти: 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x USB Type-C, 1x HDMI, 1x miniDP, 1x Audio, 1x Card Reader, 1x Ethernet
Батарея: не менше 2-3 годин у режимі звичайного навантаження; рівень зносу 33%
Вага: 2.61 кг
Стан: клас А (добрий стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Додатково:
Клавіатура з підсвіткою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.61 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-8300H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 128 SSD + 1000 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 1060 |
| Модель товару | Dell G5 15 5587 |
| Назва | Ігровий ноутбук Dell G5 15 5587 / 15.6" (1920x1080) IPS / Intel Core i5-8300H (4 (8) ядра по 2.3 - 4.0 GHz) / 16 GB DDR4 / 128 GB SSD+1000 GB HDD / nVidia GeForce GTX 1060, 6 GB GDDR5, 129-bit / WebCam + Бездротова мишка |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 8 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Стан товару | б/в |
| Країна-виробник | США |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.3 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 21 500 ₴
