




Модель: HP ProBook 650 G1
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) TN, матовий
Процесор: Intel Core i7-4600M (2 (4) ядра по 2.9 - 3.6 GHz), 4 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3 (2x 8 GB) 1600 MHz
Постійна пам'ять: 256 GB SSD Samsung 850 EVO
Графіка: дискретна AMD Radeon HD 8750M, 1 GB GDDR3, 128-bit
Веб-камера: так
Порти: 5x USB 3.0, 1x VGA, 1x DisplayPort, 1x Docking Station Interface, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: не менше 1.5-2 годин у режимі звичайного навантаження. АКБ NEW
Вага: 2.3 кг
Стан: клас Б (засвіт матриці екрана у правому нижньому кутку)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Бездротова мишка у подарунок
Оригінальний блок живлення у комплекті
Встановлено SSD на 256 GB, також АКБ NEW
Засвіт матриці екрана у правому нижньому кутку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon HD 8750M |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT TN |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i7-4600M |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2900 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Не менше 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження. АКБ NEW |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 256 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon HD 8750M |
| Модель товару | HP Probook 650 G1 |
| Назва | Ноутбук Б-клас HP ProBook 650 G1 / 15.6" (1920x1080) TN / Intel Core i7-4600M (2 (4) ядра по 2.9 — 3.6 GHz) / 16 GB DDR3 / 256 GB SSD / AMD Radeon HD 8750M, 1 GB GDDR3, 128-bit Web NEW + Бездротова ведмежа |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 4 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.9 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 7 401 ₴