




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: HP Envy dv7
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17.3" (1600x900) TN
Процесор: Intel Core i7-3630QM (4 (8) ядра по 2.4 - 3.4 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 128 GB SSD + 1000 GB HDD
Графіка: дискретна nVidia GeForce GT 630, 2 GB DDR3, 64-bit; інтегрована Intel HD Graphics 4000
Веб-камера: є
Порти: 4x USB 3.0, 1x HDMI,1x VGA, 2x Audio, LAN (RJ-45)
Батарея: не менше 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 3.1 кг
Стан: клас Б (вмятинка на одному кутку (див. фото)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Додатково: DVD-ROM
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, VGA (D-sub), DisplayPort, Аудіо вихід/Навушники |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-3630QM |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Lithium-Ion |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce GT 630 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 17 |
| Жорсткий диск (Gb) | 128 SSD + 1000 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 1600x900 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GT 630 |
| Модель товару | HP Envy dv7 |
| Назва | Ігровий ноутбук Б-клас HP Envy dv7 / 17.3" (1600x900) TN / Intel Core i7-3630QM (4 (8) ядра по 2.4 - 3.4 GHz) / 16 GB DDR3 / 128 GB SSD + 1000 GB HDD / nVidia GeForce GT 630, 2 GB DDR3, 64-bit / WebCam |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 6 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.4 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 10 298 ₴


