




Ноутбук Apple MacBook Pro A1707 (2017) з екраном 15.4" (2880x1800) IPS на базі 4-ядерного процесора Intel Core i7-7920HQ і дискретною відеокартою AMD Radeon Pro 560 4 GB для ігор і роботи з мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Apple MacBook Pro A1707 (2017)
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.4" (2880x1800) IPS
Процесор: Intel Core i7-7920HQ (4 (8) ядра по 3.1 — 4.1 GHz), 8 MB Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 480 GB SSD
Графика: дискретна AMD Radeon Pro 560, 4 GB GDDR5, 128-bit
Веб-камера: є
Порти: 4x Thunderbolt 3, 1x Audio
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 1.83 кг
Стан: клас А (добре стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-7920HQ
Тестування процесора: Intel Core i7-7920HQ
Специфікація відеокарти: AMD Radeon Pro 560
Тестування відеокарти: AMD Radeon Pro 560
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.83 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-7920HQ |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 480 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon Pro 560 |
| Модель ноутбука | Apple MacBook Pro A1707 (2017) |
| Назва | Ноутбук Apple MacBook Pro A1707 (2017) / 15.4" (2880x1800) IPS / Intel Core i7-7920HQ (4 (8) ядра по 3.1 — 4.1 GHz) / 16 GB DDR3 / 480 GB SSD / AMD Radeon Pro 560, 4 GB GDDR5, 128-bit WebCam |
| Об'єм відеопам'яті | 4096 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16384 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 8 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.1 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 31 191 ₴
