




Ігровий ноутбук Clevo W860CU з екраном 15.6" (1366x768) TN на базі процесора Intel Core i7-720QM і дискретної відеокарти nVidia GeForce GTX 285M 1 GB для ігор і роботи з мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Clevo W860CU
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1366x768) TN
Процесор: Intel Core i7-720QM (4 (8) ядра по 1.6 — 2.8 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 128 GB SSD
Графика: дискретна nVidia GeForce GTX 285M, 1 GB GDDR5, 256-bit
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 2.0, 1x eSATA, 1x HDMI, 1x DVI, 1x FireWire, 4x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: не менш ніж 2 години у режимі звичайного навантаження
Вага: 3.5 кг
Додатково: DVD-ROM
Стан: клас А (добряний стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Операційна система: Windows 10
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-720QM
Тестування процесора: Intel Core i7-720QM
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce GTX 285M
Тестування відеокарти: nVidia GeForce GTX 285M
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clevo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, DVI, Аудіо вихід/Навушники, FireWire, eSATA |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-720QM |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Оптичний привід | DVD |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 128 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 285M |
| Модель ноутбука | Clevo W860CU |
| Назва | Ігровий ноутбук Clevo W860CU / 15.6" (1366x768) TN / Intel Core i7-720QM (4 (8) ядра по 1.6 — 2.8 GHz) / 8 GB DDR3 / 128 GB SSD / nVidia GeForce GTX 285M, 1 GB GDDR5, 256-bit WebCam / DVD-ROM 10 Win 10 |
| Об'єм відеопам'яті | 1024 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8192 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Операційна система | Windows 10 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 6 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 1.6 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 6 788 ₴