




Ноутбук Lenovo Ideapad 300-15ISK Grey з екраном 15.6" (1600x900) TN на основі процесора Intel Core i5-6200U та дискретною відеокартою AMD Radeon R5 M330 2 GB для офісної роботи та мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo Ideapad 300-15ISK
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1600x900) TN, глянсовий
Процесор: Intel Core i5-6200U (2 (4) ядра по 2.3 — 2.8 GHz), 3 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 480 GB SSD NEW, Patriot
Графика: дискретна AMD Radeon R5 M330, 2 GB GDDR3, 64-bit
Веб-камера: є
Порти: 1x USB 2.0, 3x USB 3.0, 1x VGA, 1x HDMI, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: до 3 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.3 кг
Стан: клас А (добре стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Бездротова мишка в подарунок
Устанолвен SSD NEW на 480 GB
Оригінальний блок живлення в комплекті
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-6200U
Тестування процесора: Intel Core i5-6200U
Специфікація відеокарти: AMD Radeon R5 M330
Тестування відеокарти: AMD Radeon R5 M330
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, VGA (D-sub), Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon R5 M330 |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5-6200U |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | До 3 годин у режимі звичайного навантаження |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 15 |
| Інше | Встановлено SSD NEW на 480 GB |
| Жорсткий диск (Gb) | 480 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon R5 M330 |
| Модель ноутбука | Lenovo Ideapad 300-15ISK |
| Назва | Ноутбук Lenovo IdeaPad 300-15ISK / 15.6" (1600x900) TN / Intel Core i5-6200U (2 (4) ядра по 2.3 — 2.8 GHz) / 8 GB DDR3 / 480 GB SSD NEW / AMD Radeon R5 M330, 2 GB GDR3, 64-bCam DVD-ROMD + Бездротова мишка в подарунок |
| Об'єм відеопам'яті | 2048 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8192 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 3 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.3 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 8 317 ₴
