




Захищений ноутбук-трансформер Б-клас Panasonic CF-C2 з екраном 12.5" (1366×768) IPS Touch на базе процессора Intel Core i5-3427U та оперативною пам'яттю 4 GB DDR3 для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Panasonic CF-C2
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 12.5" (1366×768) IPS, сенсорний
Процесор: Intel Core i5-3427U (2 (4) ядра по 1.8 — 2.8 GHz), 3 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR3
Постійна пам'ять: 120 GB SSD
Графика: інтегрована Intel HD Graphics 4000 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: дві вебкамери
Порти: 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, 1x Card reader, 1x HDMI, 1x Ethernet, 1x COM-порт, 2x Audio
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 1.8 кг
Стан: клас Б (є точкові засвічення на екрані, немає накладок на передні два кути корпусу; пароль на BIOS (див. фото)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру, стилус
Додатково: 4G-модем, поворотний екран на 360 градусів (що є як планшет), ударостійкий корпус, стилус у комплекті
Операційна система: Windows 10
У комплекті повністю сумісний зарядний пристрій від іншого виробника (Lenovo, IBM, Dell)
4G-модем, поворотний екран на 360 градусів (що є як планшет), ударостійкий корпус, стилус у комплекті
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-3427U
Тестування процесора: Intel Core i5-3427U
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники, COM-порт |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi, LTE |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4000 |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 12.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5-3427U |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 12 |
| Жорсткий диск (Gb) | 120 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Модель ноутбука | Panasonic CF-C2 |
| Назва | Захищений ноутбук-трансформер Б-клас Panasonic CF-C2 / 12.5" (1366 × 768) IPS Touch / Intel Core i5-3427U (2 (4) ядра по 1.8 — 2.8 GHz) / 4 GB DDR3 / 120 GB SSD / Intel HD Graphics 4000 / 4Godem / HDMI |
| Об'єм відеопам'яті | 1.792 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 4 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 3 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 1.8 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 8 630 ₴




