




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Lenovo IdeaPad Flex 5 16ABR8
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 16" (1920x1200) IPS Touch
Процесор: AMD Ryzen 7 7730U (8 (16) ядер по 2.0 - 4.5 GHz), 16 MB Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графіка: інтегрована AMD Radeon Vega Graphics (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 1× USB 3.2, 2× USB 2.0, 1× USB Type-C, 1× HDMI, 1× Audio (3.5 мм), 1× Card Reader
Батарея: не менше 5-8 годин у режимі звичайного навантаження, 0% зносу.
Вага: 2.1 кг
Стан: б/в (клас Б: верхня кришка обтягнута плівкою, під плівкою подряпини, вм'ятина на куті, (видно на фото)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наліпки на клавіатуру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Ультрабук | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Ні |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 1 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Vega Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7730U |
| Об'єм кешу L3 | 16 МБ |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 16 |
| Жорсткий диск (Gb) | 256 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 8 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1200 |
| Модель товару | Lenovo IdeaPad Flex 5 16ABR8 |
| Назва | Ультрабук Б-клас Lenovo IdeaPad Flex 5 16ABR8 / 16" (1920x1200) IPS Touch / AMD Ryzen 7 7730U (8 (16) ядер по 2.0 - 4.5 GHz) / 16 GB DDR4 / 256 GB SSD / AMD Radeon Vega Graphics / WebCam / Win 11 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 16 |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 20 500 ₴




