



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Vinga Smart Tower
Материнська плата: Asus Prime A320M-K
Процесор: AMD Ryzen 5 1600 (6 (12) ядер по 3.2 - 3.6 GHz), 16 MB Cache
Охолодження процесора: AMD R3-R5 LGA AM4
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4 (2x 8 GB) Kingston KVR26N19S8/8 (99U5702-133.A00G)
Постійна пам'ять: 240 GB SSD Kingston A400 2.5" + 750 GB HDD Hitachi
Графіка: дискретна Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Gaming Rev. 1.0, 3 GB GDDR5, 192-bit
Порти: 4x USB 2.0, 5x USB 3.0, 2x PS/2, 1x DVI, 1x HDMI, 3x DisplayPort, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 500W Vinga VPS-500-120
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Встановлено вентилятори в корпусі 2x 120 мм
Відеокарта обслугована
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість потоків процесора | 12 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI, Аудіо вихід/Навушники, USB, Ethernet, DVI, PS/2 |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 5 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
| Об`єм відеопам'яті | 3000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 1600 |
| Об'єм кешу L3 | 16 МБ |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Частота процесора | 3200 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 750 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Жорсткий диск (Gb) | 240 SSD + 750 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 6 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 1060 |
| Модель товару | Vinga Smart Tower |
| Назва | Ігровий ПК Vinga Smart Tower / AMD Ryzen 5 1600 (6 (12) ядер по 3.2 - 3.6 GHz) / 16 GB DDR4 / 240 GB SSD + 750 GB HDD / nVidia GeForce GTX 1060, 3 GB GDDR5, 192-bit / 500W |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 16 |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сікет процесора | AM4 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.2 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блока | Tower |
- Ціна: 15 050 ₴