




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Fujitsu Celsius R930 Tower
Материнська плата: Intel C602 Chipset
Процесор: Intel Xeon E5-2640 v2 (8 (16) ядер по 2.0 - 2.5 GHz), 20 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 1000 GB SSD + 1000 GB HDD
Графіка: дискретна nVidia Quadro K4000, 3 GB GDDR5, 192-bit
Порти: 10x USB 2.0, 1x USB/eSATA, 2x PS/2, 1x DVI, 2x DisplayPort, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: так
Блок живлення: 800W
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Встановлено SSD на 1000 GB
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu-Siemens |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість потоків процесора | 16 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | DisplayPort, Аудіо вихід/Навушники, USB, Ethernet, eSATA, DVI, PS/2 |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 10 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Об`єм відеопам'яті | 3000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Потужність блоку живлення | 800 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Xeon E5-2640 v2 |
| Об'єм кешу L3 | 18 Мб |
| Тип процесора | Xeon |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Оптичний привід | DVD |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Графічний чипсет | NVIDIA Quadro K4000 |
| Жорсткий диск (Gb) | 1000 SSD + 1000 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 8 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia Quadro K4000 |
| Модель товару | Fujitsu Celsius R930 Tower |
| Назва | Робоча станція Fujitsu Celsius R930 Tower / Intel Xeon E5-2640 v2 (8 (16) ядер по 2.0 - 2.5 GHz) / 16 GB DDR3 / 1000 GB SSD + 1000 GB HDD / nVidia Quadro K4000, 3 GB GDDR5, 192-bit / DVD-ROM / 800W |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 20 |
| Серія процесора | Intel Xeon |
| Сікет процесора | LGA2011 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блока | Tower |
- Ціна: 18 199 ₴


