




Модель: PCCooler C3 T500 ARGB Black Tower
Материнська плата: MSI Pro B850M-P Wi-Fi 7
Процесор: AMD Ryzen 7 9800X3D (8 (16) ядер по 4.7 - 5.2 GHz), 96 MB Cache
Охолодження процесора: СРО Gigabyte Gaming 360 Ice (GP-GIGABYTE GME 360I)
Оперативна пам'ять: 32 GB DDR5 (2x 16 GB) 6000 MHz Micron Crucial Pro Overclocking CP2K16G60C36U5B
Постійна пам'ять: 2000 GB SSD M.2 NVMe Kingston NV3 (SNV3S/2000G)
Графіка: дискретна Gigabyte GeForce RTX 5070 Windforce OC SFF, 12 GB GDDR7, 192-bit (GV-N5070WF3OC-12GD)
Порти: 6x USB 2.0, 4x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x HDMI, 3x DisplayPort, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 850W MSI Mag A850GL PCIE5 White
Стан: новий
Підготовка замовлення може зайняти до 6 робочих днів
Збірка повністю нова
Встановлено вентилятори в корпусі 5x 120 мм ARGB
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NN |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість потоків процесора | 16 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, USB, HDMI, DisplayPort, USB Type-C, Ethernet |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об`єм відеопам'яті | 12000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Корпус | |
| Колір | Білий |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 4700 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інше | Комп'ютер має новий корпус |
| Жорсткий диск (Gb) | 2000 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 8 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 5070 |
| Модель товару | PCCooler C3 T500 ARGB Black Tower |
| Назва | Збірка під замовлення: новий ігровий ПК PCCooler C3 T500 ARGB Black Tower / AMD Ryzen 7 9800X3D (8 (16) ядер по 4.7 - 5.2 GHz) / 32 GB DDR5 / 2000 GB SSD M.2 / nVidia GeForce RTX 5070, 12 GB GDDR7, 192-bit / 850W |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 32 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 96 |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Сікет процесора | AM5 |
| Стан товару | Новий |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 4.7 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блока | Tower |
- Ціна: 114 800 ₴




