




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: HP Pavilion 16-ag0052wm
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 16" (1920x1200) IPS
Процесор: AMD Ryzen 5 8540U (6 (12) ядер по 3.2 - 4.9 GHz), 16 MB Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR5
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графіка: інтегрована AMD Radeon 740M
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 3.2, 2x USB Type-C, 1x HDMI, 1x Audio
Батарея: не менше 6 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.7 кг
Стан: б/в (клас Б: вм'ятинки на верхній кришці, тріщина на рамці)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Додатково: клавіатура з підсвіткою, гравіювання клавіатури
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Сірий |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, HDMI |
| Вбудована мережева карта | Ні |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | Radeon Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 8540U |
| Об'єм кешу L3 | 16 МБ |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 3200 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 16 |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 6 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1200 |
| Модель товару | HP Pavilion 16-ag0052wm |
| Назва | Ультрабук Б-клас HP Pavilion 16-ag0052wm / 16" (1920x1200) IPS / AMD Ryzen 5 8540U (6 (12) ядер по 3.2 — 4.9 GHz) / 8 GB DDR5 / 512 GB SSD / AMD Radeon 740M / WebCam / HDMI |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.2 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 19 008 ₴

