




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Origin EON17-X
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17.3" (1920x1080) IPS, 144Hz
Процесор: Intel Core i9-10900K (10 (20) ядер по 3.7 - 5.3 GHz), 20 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 32 GB DDR4
Постійна пам'ять: 1000 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia GeForce RTX 3080, 16 GB GDDR6, 256-bit
Веб-камера: є
Порти: 1x USB Type-C, 3x USB 3.2, 1x HDMI , 2x Mini DisplayPort, 1x RJ-45, 1x Audio, 1x Card Reader
Батарея: до 3 годин в режимі звичайного навантаження
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Origin |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники, mini DisplayPort |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 3 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
| Об`єм відеопам'яті | 10 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i9-10900K |
| Тактова частота | 3.3 ГГц - 4.5 ГГц |
| Тип процесора | Core i9 |
| Частота процесора | 3700 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 17 |
| Жорсткий диск (Gb) | 1000 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 10 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 3080 |
| Модель товару | Origin EON17-X |
| Назва | Ігровий ноутбук Origin EON17-X / 17.3" (1920x1080) IPS / Intel Core i9-10900K (10 (20) ядер по 3.7 - 5.3 GHz) / 32 GB DDR4 / 1000 GB SSD / nVidia GeForce RTX 3080, 10 GB GDDR6X, 320-bit / WebCam |
| Об'єм кеша L3 | 20 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 32 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Серія процесора | Intel Core i9 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.7 |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 53 754 ₴
