




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Asus ChromeBook CR1100CK
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 11.6" (1366x768) IPS
Процесор: Intel Celeron N4500 (2 ядра по 1.1 - 2.8 GHz), 4 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR4
Постійна пам'ять: 32 GB SSD
Графіка: интегрована Intel UHD Graphics (до 1792 MB с ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 3.2, 2x USB Type-C, 1x Audio, 1x CardReader
Батарея: знос 0 - 20%; не менше 2.5 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.3 кг
Стан: б/в (клас А: відмінний стан; може мати незначні потертості чи сліди користування; дані дефекти не впливають на ергономіку чи роботу)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Встановлена ОС | Chrome OS |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Нетбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 11.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4500 |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Тактова частота | менше 2 ГГц |
| Тип процесора | Celeron |
| Частота процесора | 1100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 32 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion, знос 0 - 20% |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 11 |
| Жорсткий диск (Gb) | 32 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 1366x768 |
| Модель товару | Asus ChromeBook CR1100CK |
| Назва | Нетбук Asus ChromeBook CR1100CK / 11.6" (1366x768) IPS / Intel Celeron N4500 (2 ядра по 1.1 — 2.8 GHz) / 4 GB DDR4 / 32 GB SSD / Intel UHD Graphics / WebCam / Chrome OS |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 4 |
| Операційна система | Chrome OS |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 1.1 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 4 499 ₴