




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Acer Nitro 5
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) IPS, частота оновлення 144Hz
Процесор: Intel Core i5-12450H (8 (12) ядер по 3.3 - 4.4 GHz), 12 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 1000 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia GeForce RTX 3050, 4 GB GDDR6, 128-bit
Веб-камера: так
Порти: 3x USB 3.0, 1x Type-C, 1x HDMI, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Батарея: до 4 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.79 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.79 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15 дюйм |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | До 4 годин у режимі звичайного навантаження |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 1000 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 8 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 3050 |
| Модель товару | Acer Nitro 5 |
| Назва | Ігровий ноутбук Acer Nitro 5 / 15.6" (1920x1080) IPS / Intel Core i5-12450H (8 (12) ядер по 3.3 - 4.4 GHz) / 16 GB DDR4 / 1000 GB SSD / nVidia GeForce RTX 3050, 4 GB GDDR6, 128-bit / WebCam |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 12 |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.3 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 32 623 ₴
