




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: HP Omen 17z-db100
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17.3" (1920x1080) IPS, 144Hz
Процесор: AMD Ryzen AI 9 365 (10 (20) ядер по 2.0 – 5.0 GHz), 24 MB Cache
Оперативна пам'ять: 32 GB DDR5
Постійна пам'ять: 1000 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia GeForce RTX 5060, 8 GB GDDR7, 128-bit
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 3.2, 1x USB Type-C, 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Audio
Батарея: не менше 2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.95 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.95 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17 дюйм |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | AMD Ryzen Al 7 350 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 17 |
| Жорсткий диск (Gb) | 1000 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 10 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 5060 |
| Модель товару | HP Omen 17z-db100 |
| Назва | Ігровий ноутбук HP Omen 17z-db100 / 17.3" (1920x1080) IPS / AMD Ryzen AI 9 365 (10 (20) ядер по 2.0 – 5.0 GHz) / 32 GB DDR5 / 1000 GB SSD / nVidia GeForce RTX 5060, 8 GB GDDR7, 128-bit / WebCam |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 32 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 24 |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія процесора | AMD Ryzen 9 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.0 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 71 054 ₴

