




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Gigabyte G6X 9KG
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) IPS 165 Hz
Процесор: Intel Core i7-13650HX (14 (20) ядер по 3.6 - 4.9 GHz), 24 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR5
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia GeForce RTX 4060, 8 GB GDDR6, 128-bit
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 3.2, 1x USB Type-C, 1x HDMI, 1x Mini DisplayPort, 1x RJ-45, 1x Audio
Батарея: не менше 2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.8 кг
Стан: б/в (клас Б: мілкі подряпинки та вмʼятинки на кришці)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15 дюйм |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13650HX |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 14 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 4060 |
| Модель товару | Gigabyte G6X 9KG |
| Назва | Ігровий ноутбук Б-клас Gigabyte G6X 9KG / 15.6" (1920x1080) IPS / Intel Core i7-13650HX (14 (20) ядер по 3.6 - 4.9 GHz) / 16 GB DDR5 / 512 GB SSD / nVidia GeForce RTX 4060, 8 GB GDDR6, 128-bit / WebCam |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 24 |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.6 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 42 436 ₴

