




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Apple MacBook Pro A1989 2018
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 13.3" (2560x1600) IPS
Процесор: Intel Core i7-8559U (4 (8) ядра по 2.7 - 4.5 GHz), 8 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel Iris Plus Graphics 655
Веб-камера: є
Порти: 4x USB Type-C, 1x Audio
Батарея: не менше 1.5-2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.4 кг
Стан: б/в (клас Б: помітні сліди використання (фото уточнюйте при замовленні)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Встановлена ОС | macOS |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Ультрабук | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 4 |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel Iris Plus Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-8559U |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Тактова частота | 2.6 ГГц – 3 ГГц |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 13 |
| Жорсткий диск (Gb) | 256 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 2560x1600 |
| Модель товару | Apple MacBook Pro A1989 2018 |
| Назва | Ультрабук Б-клас Apple MacBook Pro A1989 2018 / 13.3" (2560x1600) IPS / Intel Core i7-8559U (4 (8) ядра по 2.7 — 4.5 GHz) / 16 GB DDR3 / 256 GB SSD / Intel Iris Plus Graphics 655 / WebCam / MacOS |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Операційна система | Mac OS |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.7 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 21 240 ₴



