




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Lenovo ThinkCentre Neo 50a 27 Gen 5
Материнська плата: Intel Q470 Chipset
Процесор: Intel Core i5-13420H (8 (12) ядер по 3.4 - 4.6 GHz), 12 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR5
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel UHD Graphics (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 2x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x HDMI-in, 1x HDMI-out, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: немає
Веб-камера: так, 5.0 MP
Тип матриці: широкоформатна, матова, IPS
Діагональ: 27"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1920x1080
Вбудовані колонки: так, 2x 3W
Вага: 7.1 кг
Стан: новий
Заводська клавіатура та мишка в комплекті
Без заводської коробки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Графічний чипсет | Intel UHD Graphics |
| Діагональ монітора (дюйми) | 27 |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 8 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель товару | Lenovo ThinkCentre Neo 50a 27 Gen 5 |
| Монітор | 27" (1920x1080) IPS |
| Назва | Новий моноблок Lenovo ThinkCentre Neo 50a 27 Gen 5 / 27" (1920x1080) IPS / Intel Core i5-13420H (8 (12) ядер по 3.4 - 4.6 GHz) / 16 GB DDR5 / 512 GB SSD / Intel UHD Graphics / WebCam / 2x 3W / Клавіатура та мишка |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 12 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сікет процесора | BGA1744 |
| Стан товару | Новий |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.4 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блока | Моноблок |
- Ціна: 41 119 ₴

