




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Lenovo IdeaCentre 3 24ARR9
Материнська плата: AMD SoC Chipset
Процесор: AMD Ryzen 5 7535HS (6 (12) ядер по 3.3 - 4.5 GHz), 16 MB Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR5
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графіка: інтегрована AMD Radeon 660M Graphics (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 2x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x HDMI-in, 1x HDMI-out, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: немає
Веб-камера: так, 5.0 MP
Тип матриці: широкоформатна, матова, IPS
Діагональ: 24"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1920x1080
Вбудовані колонки: так, 2x 3W
Вага: 6.0 кг
Стан: новий
Заводська клавіатура та мишка в комплекті
Без заводської коробки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Частота процесора | 3300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 660M |
| Діагональ монітора (дюйми) | 24 |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 6 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель товару | Lenovo IdeaCentre 3 24ARR9 |
| Монітор | 24" (1920x1080) IPS |
| Назва | Новий моноблок Lenovo IdeaCentre 3 24ARR9 / 24" (1920x1080) IPS / AMD Ryzen 5 7535HS (6 (12) ядер по 3.3 — 4.5 GHz) / 16 GB DDR5 / 512 GB SSD / AMD Radeon 660M Graphics / WebCam / 2x 3 / Клавіатура і мишка |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 16 |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сікет процесора | FP7 |
| Стан товару | Новий |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.3 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Форм-фактор системного блока | Моноблок |
- Ціна: 37 120 ₴

