




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Apple MacBook Pro 16 A2141 2019
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 16" (3072x1920) IPS
Процесор: Intel Core i9-9980HK (8 (16) ядер по 2.4 - 5.0 GHz), 16 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 32 GB DDR4
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графіка: дискретна AMD Radeon Pro 5500M, 8 GB GDDR6, 128-bit
Веб-камера: є
Порти: 4x USB Type-C, 1x Audio
Батарея: до 3 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.9 кг
Стан: б/в (клас Б: потертості та подряпини по корпусу, слід від наліпки на кришці (див. фото)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | macOS |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i9-9980HK |
| Тип процесора | Core i9 |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Графічний чипсет | AMD Radeon Pro 5500M |
| Діагональ монітора (дюйми) | 16 |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 8 |
| Максимальна роздільна здатність | 3072x1920 |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon Pro 5500M |
| Модель товару | Apple MacBook Pro 16 A2141 2019 |
| Назва | Ультрабук Б-клас Apple MacBook Pro 16 A2141 2019 / 16" (3072x1920) IPS / Intel Core i9-9980HK (8 (16) ядер по 2.4 - 5.0 GHz) / 32 GB DDR4 / 512 GB SSD / AMD Radeon Pro 5500M, 8 GB GDDR6, 128-bit / WebCam / MacOS |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 32 |
| Операційна система | Mac OS |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 16 |
| Роздільна здатність екрана | 3072×1920 |
| Серія процесора | Intel Core i9 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.4 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 23 310 ₴



