




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: HP Envy TouchSmart 15-j036eo
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) IPS Touch
Процесор: Intel Core i7-4702MQ (4 (8) ядра по 2.2 - 3.2 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 1000 GB HDD
Графіка: дискретна nVidia GeForce GT 750M, 2 GB GDDR5, 128-bit
Веб-камера: є
Порти: 4x USB 3.0, 1x HDMI, 1x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x CardReaser
Батарея: не менше 2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.18 кг
Додатково: клавіатура з підсвіткою, сканер відбитку пальця
Стан: б/в (клас Б: присутні засвіти на екрані)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наліпки на клавіатуру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.18 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVidia GeForce GT 750M |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15 дюйм |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-4702MQ |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 1000 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GT 750M |
| Модель товару | HP Envy TouchSmart 15-j036eo |
| Назва | Ноутбук Б-клас HP Envy TouchSmart 15-j036eo / 15.6" (1920x1080) IPS Touch / Intel Core i7-4702MQ (4 (8) ядра по 2.2 — 3.2 GHz) / 16 GB DDR3 / 1000 GB HDD / nVidia GeForce GT 750M, 2 GB GDR5, 128-bit WebCam / |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 6 |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.2 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 10 900 ₴



