




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: AeroCool Dryft Tower (нова комплектуюча)
Материнська плата: MSI H370 Gaming Pro Carbon
Оперативна пам'ять: Intel Core i5-8400 (6 ядер по 2.8 - 4.0 GHz), 9 MB Smart Cache
Охолодження процесора: ID-Cooling Blitz X4 (нова комплектуюча)
Постійна пам'ять: 16 GB DDR4 (2x 8 GB) Hynix
Графіка: 500 GB SSD M.2 NVMe Samsung SSD 860 EVO + 500 GB HDD Hitachi
Порти: дискретний Sapphire Radeon Nitro + RX 570, 8 GB GDDR5, 256-bit; живлення 1x 6-pin + 1x 8-pin
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 600W AeroCool VX Plus (нова комплектуюча)
Стан: б/в4x USB 2.0, 6x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x PS/2, 1x DVI, 2x HDMI, 2x DisplayPort, 7x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Нові комплектуючі: корпус, охолодження процесора, блок живлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 570 |
| Об`єм відеопам'яті | 8000 MB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i5-8400 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інше | Комп'ютер має новий корпус |
| Жорсткий диск (Gb) | 500 SSD + 500 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 6 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon RX 570 |
| Модель товару | AeroCool Dryft Tower |
| Назва | Ігровий ПК AeroCool Dryft Tower / Intel Core i5-8400 (6 ядер по 2.8 - 4.0 GHz) / 16 GB DDR4 / 500 GB SSD M.2 + 500 GB HDD / AMD Radeon RX 570, 8 GB GDDR5, 256-bit / 600W |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 9 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сікет процесора | LGA1151 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.8 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блока | Tower |
- Ціна: 20 159 ₴




