




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: HP zBook 17 G4
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17.3" (1920x1080) IPS
Процесор: Intel Xeon E3-1535M v6 (4 (8) ядра по 3.1 - 4.2 GHz), 8 MB Cache
Оперативна пам'ять: 32 GB DDR4
Постійна пам'ять: 500 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia Quadro P4000, 8 GB GDDR5, 256-bit
Веб-камера: є
Порти: 4x USB 3.0, 2x USB Type-C, 1x Audio Port Combo, 1x LAN (RJ-45), 1x HDMI, 1x VGA, 1x Card Reader (SD), 1x Smart Card Reader (SC)
Батарея: не менше 3.5 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 3.15 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Додатково: клавіатура з підсвіткою, гравіювання клавіатури, сканер відбитків пальця
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.15 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17 дюйм |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Xeon E3-1535M v6 |
| Частота процесора | 3100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Графічний чипсет | NVIDIA Quadro P4000 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 17 |
| Жорсткий диск (Gb) | 500 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia Quadro P4000 |
| Модель товару | HP zBook 17 G4 |
| Назва | Мобільна робоча станція HP zBook 17 G4 / 17.3" (1920x1080) IPS / Intel Xeon E3-1535M v6 (4 (8) ядра по 3.1 - 4.2 GHz) / 32 GB DDR4 / 500 GB SSD / nVidia Quadro P4000, 8 GB GDDR5, 256-bit / WebCam / TouchID / Windows 10 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 32 |
| Операційна система | Windows 10 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 8 |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія процесора | Intel Xeon |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.1 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Тип процесора | Xeon |
- Ціна: 22 830 ₴
