




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Dell Precision 3570
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) IPS
Процесор: Intel Core i5-1245U (10 (12) ядер по 1.2 - 4.4 GHz), 12 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR5
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia T550, 4 GB GDDR6, 64-bit
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 3.0, 2x USB Type-C, 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Audio, 1x Card Reader (SD), 1x Smart Card Reader (SC)
Батарея: не менше 5 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.6 кг
Стан: б/в (клас Б: засвіти на білому фоні, тріщинка на нижній кришці)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Додатково: клавіатура з підсвіткою, гравіювання клавіатури
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Колір | Білий |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Nvidia T550 |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15 дюйм |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1245U |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 10 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia T550 |
| Модель товару | Dell Precision 3570 |
| Назва | Мобільна робоча станція Б-клас Dell Precision 3570 / 15.6" (1920x1080) IPS / Intel Core i5-1245U (10 (12) ядер по 1.2 - 4.4 GHz) / 16 GB DDR5 / 512 GB SSD / nVidia T550, 4 GB GDDR6, 64-bit / WebCam |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 12 |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 1.2 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 21 036 ₴


