




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Apple MacBook Pro 15 A1286 2012
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.4" (1440x900) TN
Процесор: Intel Core i7-3720QM (4 (8) ядра по 2.6 - 3.6 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 750 GB HDD
Графіка: дискретна nVidia GeForce GT 650M, 1 GB GDDR3, 128-bit
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 2.0, 1x miniDP, 1x FireWire, 2x Audio, 1x Card Reader
Батарея: не менше 1.5-2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.36 кг
Стан: б/в (клас Б: потертості по корпусу (див. фото)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Встановлена ОС | macOS |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | HDD |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | mini DisplayPort, Аудіо вихід/Навушники, FireWire |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.36 кг |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GT 650M |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440×900 |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-3720QM |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Тактова частота | 2.6 ГГц – 3 ГГц |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 750 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 750 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 1440x900 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GT 650M |
| Модель товару | Apple MacBook Pro 15 A1286 2012 |
| Назва | Ноутбук Б-клас Apple MacBook Pro 15 A1286 2012 / 15.4" (1440x900) TN / Intel Core i7-3720QM (4 (8) ядра по 2.6 — 3.6 GHz) / 8 GB DDR3 / 750 GB HDD / nVidia GeForce GT 650M, 1 GB GDDR3, 128-bit / WebCam / MacOS |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Операційна система | Mac OS |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 6 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.6 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 10 240 ₴



