




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Apple MacBook Pro 13 A1278 2011
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 13.3" (1280x800) TN
Процесор: Intel Core i7-2620M (2 (4) ядра по 2.7 - 3.4 GHz), 4 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR3
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 3000
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 2.0, 1x miniDP, 1x FireWire, 1x Audio, 1x Card Reader
Батарея: не менше 1.5-2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.04 кг
Стан: б/в (клас Б: помітні сліди використання (див. фото)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Встановлена ОС | macOS |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | mini DisplayPort, Аудіо вихід/Навушники, FireWire |
| Вбудована мережева карта | Ні |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.04 кг |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 3000 |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i7-2620M |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Тактова частота | 2.6 ГГц – 3 ГГц |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 13 |
| Жорсткий диск (Gb) | 256 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 1280x800 |
| Модель товару | Apple MacBook Pro 13 A1278 2011 |
| Назва | Ноутбук Б-клас Apple MacBook Pro 13 A1278 2011 / 13.3" (1280x800) TN / Intel Core i7-2620M (2 (4) ядра по 2.7 — 3.4 GHz) / 4 GB DDR3 / 256 GB SSD / Intel HD Graphics 3000 / WebCam / MacOS |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 4 |
| Операційна система | Mac OS |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.7 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 9 360 ₴



